Çokgen Devre

» Merhabalar, bizler yaklaşık olarak 2015 yılından itibaren logo tasarım sektörü içerisinde çalışmaktayım. Logo tasarımlarımız Profesyonel tasarımlardır. Kendi hayal gücümüz ve deneyimlerimiz doğrultusunda size en uygun logoyu tasarlayabiliriz. Beraber hayalinizdeki logoyu tasarlayabiliriz.

» Logo bir markanın kimliğidir. Logonuz, sizi diğer işletmelerden ayıran en önemli faktördür.  Eğer kötü bir logoya ve marka tasarımına sahipseniz başarılı olma olasılığınız çok çok düşüktür. Çok başarılı markaları bir düşünün. Hepsinin zekice tasarlanmış, sade bir o kadar da başarılı logosu vardır. O markayı düşündüğünüzde aklınıza ya rengi ya şekli beliriverir. İşte olması gereken de budur. Logo bir markayı unutulmaz yapar. Bir de renkler… Renkler başarılı kullanıldığı takdirde karşı tarafa anlatılması gerekeni sözler olmadan anlatır. Renklerin psikolojisi vardır. İşte bizde hazırladığım logoları markanıza uygun renkler kullanarak akılda kalır bir şekilde tasarlıyoruz.

» Her ortama uygun logo tasarlıyorum. Logonuzu ister dijital ortamda ister baskı ortamında renklerde bozulma olmadan kullanabileceksiniz.

» İş yeriniz için modern, şık, estetik, ilgi çekici ve insanların kolay kolay unutamayacakları bir logo tasarlayabiliriz. Asla beğenmediğiniz bir tasarım ile çalışmayı teslim etmiyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli ve değerlidir.

» Portföyümüzde yer alan herhangi bir logoyu beğenmemiz durumunda işletmenize özel 5 adet logo tasarımı sunulacaktır ve beğendiğiniz logo tasarımını yüksek çözünürlükte sizlere teslim edilecektir.

» Profesyonel çözümler ve kurumsal kimlik çalışması için özel mesaj gönderebilirsiniz.

(Whatsapp Hattımız: 0552 013 39 09)

 

Logo Tasarım Özellikleri

 Logoyu istediğiniz format türünde sizlere teslim edeceğim (örnek format türleri; png, pdf, jpeg, ai, eps)

 Logolar vektör çizilmektedir (bu nedenle çözünürlük konusunda asla bir sorun yaşamayacaksınız.)

 Logo tasarımı 1 günde teslim edilecektir.

 Eğer revizyon istiyorsanız logoda isteğiniz doğrultudaki düzenlemeleri yapıp istediğiniz formatta dosyalayıp gönderilcektir.

 Sıfırdan bir logo tasarım talebi etmeniz durumunda 5 adet logo tasarım alternatifi sunulacak.