Hizmet detayı

  1. Ana Sayfa
  2. Video & Animasyon
  3. İntrolar
  4. Karma
  5. Spor
  6. Hizmet detayı

Hızlı Futbol Topu

Master Designer – İntro Tasarımı (Siz Hayal Edin Biz Yapalım)

Gerek YouTube gerekse instagram veya twitter hesaplarınız için logonuzu veya isminizi içeren kısa ve anlamlı birbirinden harika introlar hazırlayabiliriz. Bu introyu dilediğiniz bir şekilde düzenleyip tarafınıza FULL HD olarak iletebiliriz veya çalışmanıza uygun sıfırdan yeni bir intro da tasarlayabiliriz. Böylece çalışmalarınıza PROFESYONEL bir görünüm kazandırabilirsiniz. Aklınızda olan, hayalinizde olan introyu bizler yapabiliriz. Sizler hayal edin bizler yapalım.

 

 ** Neden bir introya ihtiyacınız var? **

Videonuzda etkili bir başlangıç yapar, kalitenizi misyon ve vizyonunuzu tanıtır. Çalışmalarına daha profesyonel bir görünüm kazandırır.

 

  ** İntro Tasarımında Neler Olacak **

 FULL HD ÇÖZÜNÜRLÜK !

Talep etmiş olduğunuz intro tasarımını sizlere özgü bir şekilde oluşturduktan sonra FULL HD çözünürlükte yani 1920×1080 piksel boyutunda tarafınıza iletilecektir.

➥ ÖZGÜN BİR ÇALIŞMA !

İntro tasarımı üzerinde yer alan görseller, logolar veya metinler yerine sizin görseller, logolar ve metinlerinizle yer değiştirilecektir. İntro tasarımı üzerinde dilediğiniz değişikliği yapabiliriz. Böylece kendinize özgü bir intro tasarımı oluşturmuş olacaksınız.

➥ LİSANSLI SES DOSYASI !

Tasarımda kullanılan müziğin lisansını çalışmayla birlikte teslim alacaksınız. (Müzik free değilse lisans teslim edilecek)

 

** İntro Tasarımını Nerelerde Kullanabilirsiniz? **

» Youtube, facebook, instagram, twitter gibi sosyal medya platformlarında paylaştığınız videoların önüne,

» Sizi veya bir oluşumunuzu tanıtan videolarınızın önünde,

» Reklam videolarınızda,

» Web sitenizde,

» Eğitim videolarınızda,

ve daha birçok alanda dilediğiniz gibi intro çalışmanızı kullanabilirsiniz.

 

** Ekstra Revizyon Seçeneği **

İntro tasarımında yer alan renkler üzerinde, efektler üzerinde değişiklik kısmını kapsamaktadır. Ekstra bir cüzi ücret karşılığında tasarıma farklı efektler veya renkler ekleyebiliriz.

» Alternatif Ses Dosyası

Tasarımda yer alan fon müziğinin yerine farklı bir fon müziğin eklenmesi veya introya uyumlu ekstra bir müziğin istenmesi kısmını kapsamaktadır. Böylelikle cüzi bir ücret karşılığında intro tasarımınız farklı fon müziklere sahip olmuş olacak. İntro tasarımında kullanılan müziklerin tamamen lisanslı oduğunu ve bu lisansın tarafımızdan sizlere vereceğimizi tekrardan hatırlatmak isteriz. Yani size vermiş olduğumuz lisans sayesinde youtube gibi video paylaşım platformlarında herhangi bir teliflilik söz konusu olmayacaktır.

» Logo Tasarımı

İntro tasarımında kullanmak istediğiniz logo tasarımı kısmını kapsamaktadır. İntro tasarımında kullanabileceğiniz bir logo yoksa sitede yer alan herhangi bir logoyu veya sizlere özgü bir logoyu cüzi bir ücret karşılığında tasarlayabiliriz.

» Hızlı Teslimat

İntro tasarımını belirtilen süreden daha kısa bir zamanda teslim edilme kısmını kapsamaktadır. Bu talebe her zaman olumlu dönüşler yapamayabiliriz. Bu nedenle Hızlı Teslimat talebinde bulunmadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz.

» Özel Tasarım

Kendinize özgü sıfırdan bir intro tasarımı oluşturma kısmını kapsamaktadır. Cüzi bir ücret karşılığında hayalinizdeki bir introyu sıfırdan tasarlayabiliriz. Böylelikle çalışmalarınıza uygun ve çalışmalarınızda kullanabileceğiniz profesyonel bir intro oluşturmuş olacağız.

 

** İletişim Bilgileri **

Profilimiz: https://www.tasarimcin.net/freelancer/master-designer/

Whatsapp Hattımız: 0552 013 39 09

Eposta: tasarimcin.net@gmail.com