Hizmet detayı

  1. Ana Sayfa
  2. 2 Gün
  3. Hizmet detayı

Süper Outro – 3

Youtube kanalınızdaki videoların sonlarında kullanabileceğiniz, abone olmaya teşvik eden ve izleyenlere diğer videolarınızı önerebileceğiniz video bitiş videoları yani outro tasarımları yapabiliriz. Bu outroyu dilediğiniz bir şekilde düzenleyip tarafınıza FULL HD olarak iletebiliriz veya çalışmanıza uygun sıfırdan yeni bir outro da tasarlayabiliriz. Böylece çalışmalarınız PROFESYONEL kapanışla bitirebilirsiniz. 
 

** Outro Tasarımında Neler Olacak **

 ➥ FULL HD ÇÖZÜNÜRLÜK !

Talep etmiş olduğunuz outro tasarımını sizlere özgü bir şekilde oluşturduktan sonra FULL HD çözünürlükte yani 1920×1080 piksel boyutunda tarafınıza iletilecektir.

➥ ÖZGÜN BİR ÇALIŞMA !

Outro tasarımı üzerinde yer alan görseller, logolar veya metinler yerine sizin görseller, logolar ve metinlerinizle yer değiştirilecektir. Outro tasarımı üzerinde dilediğiniz değişikliği yapabiliriz. Böylece kendinize özgü bir outro tasarımı oluşturmuş olacaksınız.

➥ LİSANSLI SES DOSYASI !

Tasarımda kullanılan müziğin lisansını çalışmayla birlikte teslim alacaksınız. (Müzik free değilse lisans teslim edilecek)

 
 
** Ekstra Revizyon Seçeneği **

Outro tasarımında yer alan renkler üzerinde, efektler üzerinde değişiklik kısmını kapsamaktadır. Ekstra bir cüzi ücret karşılığında tasarıma farklı efektler veya renkler ekleyebiliriz.

» Alternatif Ses Dosyası

Tasarımda yer alan fon müziğinin yerine farklı bir fon müziğin eklenmesi veya outroya uyumlu ekstra bir müziğin istenmesi kısmını kapsamaktadır. Böylelikle cüzi bir ücret karşılığında outro tasarımınız farklı fon müziklere sahip olmuş olacak. Outro tasarımında kullanılan müziklerin tamamen lisanslı oduğunu ve bu lisansın tarafımızdan sizlere vereceğimizi tekrardan hatırlatmak isteriz. Yani size vermiş olduğumuz lisans sayesinde youtube gibi video paylaşım platformlarında herhangi bir teliflilik söz konusu olmayacaktır.

» Logo Tasarımı

Outro tasarımında kullanmak istediğiniz logo tasarımı kısmını kapsamaktadır. Outro tasarımında kullanabileceğiniz bir logo yoksa sitede yer alan herhangi bir logoyu veya sizlere özgü bir logoyu cüzi bir ücret karşılığında tasarlayabiliriz.

» Hızlı Teslimat

Outro tasarımını belirtilen süreden daha kısa bir zamanda teslim edilme kısmını kapsamaktadır. Bu talebe her zaman olumlu dönüşler yapamayabiliriz. Bu nedenle Hızlı Teslimat talebinde bulunmadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz.

» Özel Tasarım

Kendinize özgü sıfırdan bir outro tasarımı oluşturma kısmını kapsamaktadır. Cüzi bir ücret karşılığında hayalinizdeki bir outroyu sıfırdan tasarlayabiliriz. Böylelikle çalışmalarınıza uygun ve çalışmalarınızda kullanabileceğiniz profesyonel bir outro oluşturmuş olacağız.

 

** İletişim Bilgileri **

Profilimiz: https://www.tasarimcin.net/freelancer/master-designer/

Whatsapp Hattımız: 0552 013 39 09

Eposta: tasarimcin.net@gmail.com