Satın Alma İşlemi

  1. Ana Sayfa
  2. Satın Alma İşlemi

Doğru Serbest Çalışanı Nasıl Bulunur?


Projeleriniz için serbest çalışanları kolayca işe almak için Fiverr’ı kullanın.
Serbest maçlarını dakikalar içinde bulan 11.000.000’den fazla mutlu işletmeye katılın.


Serbest

Çalışanı Bulmak İçin 4 Kolay Adım: Projeniz için doğru serbest çalışanı bulmak için Fiverr’ın arama ve yan filtrelerini kullanın. Sipariş vermek istediğiniz bir hizmet bulduğunuzda, işi tıklayın. Doğru serbest çalışanı seçmek kolaydır:

1. Serbest çalışanın çalışma örneklerini inceleyin .
2. Sizin gibi alıcılardan gelen geri bildirimlere göz atın .
3. İhtiyaçlarınıza en uygun paketi seçin .
4. Beklentilerinize uygun olduklarından emin olmak için herhangi bir sorunuz varsa serbest çalışanla iletişime geçin .

Hizmetlere Göz At

Ücretsiz Teklifler Alın:

Hizmetlere göz atmak için çok meşgul müsünüz? Yapmanız gerekenleri isteyin, teslimat sürenizi, bütçenizi belirleyin ve doğrudan gelen kutunuza özel teklifler alın.

Daha fazlası için bu videoyu izleyin

Talep Gönder
 

FIVERR’DE NASIL BAŞARI: ALICILAR İÇİN BİR KILAVUZİster küçük bir işletme sahibi, ister bağımsız girişimci veya başka bir alıcı olun, bu kılavuz Fiverr deneyiminizden daha fazlasını elde etmenize yardımcı olacaktır.

SSS

Kredi kartımla ödeyebilir miyim? Evet, kredi kartınız veya banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yöntemleri hakkında daha fazla bilgi için, Hizmetler için Ödeme .
Ya teslimatımdan memnun olmazsam? Teslimatınızdan memnun değilseniz, satıcıdan her zaman revizyon isteyebilirsiniz. Ayrıca, siparişinizle ilgili diğer sorunları Çözüm Merkezimiz aracılığıyla da çözebilirsiniz.
Satıcı seviyeleri ne anlama geliyor? Satıcı seviyesi, satıcılar tarafından derecelendirmelere, performansa, kaliteye ve diğer faktörlere dayalı olarak kazanılan bir durumdur. Daha fazla bilgi için Fiverr Düzeylerine bakın .
Siparişimi vermeden önce satıcıyla nasıl iletişim kurarım? Gig sayfasında, bir “Bana Ulaşın” düğmesi göreceksiniz. Özellikle belirli gereksinimleriniz varsa, siparişinizi vermeden önce satıcınızla iletişime geçmenizi öneririz.